Aripiprazole (Abilify) a jiné stabilizátory dopaminu

rady, tipy, zkušenosti
Odpovědět
Soňa

Re: Aripiprazole (Abilify) a jiné stabilizátory dopaminu

Příspěvek od Soňa » úte 07. čer 2011 17:32:26

Jo, jo mně se těhotenství vleče, už bych to chtěla mít za sebou. Ty vedra mě ničí. Fildu jsem měla v lednu, to bylo fajn. Jinak Andrej, dej vědět, jak Haloperidol funguje i po čase. Sama jsem na to zvědavá.

Andrea

Příspěvek od Andrea » úte 07. čer 2011 18:42:18

Soni já měla dvě těhotenství přes zimu a bylo to taky lepší jak nosit břicho přes léto. Tak vydrž. Odměna bude veliká. Asi ti budu závidět. Ale jen pokud bude malá spát. :P

Však víš, že jsem tady jediná sdílná ;) a furt tady oxiduju. Já určitě napíšu jak Filip pokračuje s léky a jaký je jeho stav.
Teď mu měním ten Zoloft na Fevarin. Nakonec jsem neměla odvahu nedat mu nic. Blíží se doba dovolených a psychiatra tu nebude, takže prostě potřebuju vidět tu reakci dokud tady je... a zatím chlapec je zase více spavý, ale jinak nič. A doufám, že to tak zůstane.

Taky jsem dnes byla ve školce na tř. schůzkách. Vůbec se mi nechce dávat malou do školky, ale mám i brigádu a ... uvidíme jak se vše vyvine...

Soňa

Příspěvek od Soňa » ned 12. čer 2011 20:43:29

Andrej, taky doufám, že malá bude hodná a hlavně zdravá...snad bych si to zasloužila. Držím palce, ať Haloperidol funguje. My jdeme na kontrolu 20. června, tak jsem zvědavá, co bude psychiatra navrhovat. Abilify nic...jen dobře večer usíná. A tiky se navrátily u vás, ani křeče? Jen ta spavost? To by bylo vážně super..

zuzumiso

Příspěvek od zuzumiso » pon 20. čer 2011 7:07:49

Ahojte všetci! Už máme vyše mesiaca od začiatku liečby vitamínami.Žiadne lieky predpísané psychologičkou neberie celý čas a máme sa výborne.Je to skvelý pocit, že môžem svojho syna brať hocikde bez toho aby sa mlátil do hlavy a je veľmi vyrovnaný a spokojný.Ten kto má pochybnosti-jeho vec. Ešte Vám dávam do odporúčania stránku ZÁKLAD ZDRAVIA.SK Všetký držím palce

Andrea

Příspěvek od Andrea » úte 21. čer 2011 13:59:08

Ahoj Zuzi,
psala jsem ti mail, ale vrátilo se mi to jako neexistující adresa. Mrkneš na to prosím? Třeba máš plnou schránku. Díky.

zuzumiso

Příspěvek od zuzumiso » stř 22. čer 2011 8:17:01

Ahoj! Vymazala som čo sa dalo.Možno si niečo zle odpísala takže : zuzumiso@zoznam.sk

Soňa

Příspěvek od Soňa » stř 06. črc 2011 18:10:03

Andrej, tak jak jste na tom s Filipem. Léky stále fungují, je bez tiků?

Andrea

Příspěvek od Andrea » čtv 07. črc 2011 20:32:07

Ahoj Soni. Stav stále dobrý. No, bývají dny kdy je takový protivnější a i začíná více intenzivněji hekat. A přijde mi, že Haloperidol je fakt dobré dávat 3x denně, protože po té dávce se to zlepší ... Jako tiky má stále, poskakuje trochu, občas hekne. Ale snáší manžela, relativně poslouchá... Vzhledem k tomu co jsme žili předtím je to dobrý. Někomu by třeba přišlo, že i tak tiká dost, ale my jsme spokojení.

Soňa

Příspěvek od Soňa » pát 08. črc 2011 7:52:04

Tak to je fajn, že to takhle vnímáte. Nám doktorka taky H. napsala. Zatím titrujeme. Máme Abilify a k tomu 2x denně H. Připadá mi, že by asi bylo lepší dávat 3x denně, protože dopoledne to jde a odpoledne se tiky vracejí. Nevím. Vy jste brali hned 3x denně nebo nejprv 2x denně?

Andrea

Příspěvek od Andrea » pát 08. črc 2011 17:29:27

Soni nejdřív 2x denně, ale pak mu dr. přidala tu odpolední dávku, protože měl pořád stejné tiky, ale to už bylo moc. Byl totálně mimo. Jen spal. A tak jsem ubrala pár kapiček, ale nechala jsem to na 3x denně, protože jsem i četla zkušenosti na jiných portálech, že Haloperidol snad funguje jen 4-5 hodin (nevím, zda to je pravda, ale my to tak taky vnímáme) a někteří jej teda raději berou po menších dávkách 3x denně. I když teda je to opruz ted v létě. Furt mít kapky po ruce a myslet na to.

Odpovědět