Operacia TS

rady, tipy, zkušenosti
ivos

Re: Operacia TS

Příspěvek od ivos » stř 12. bře 2014 19:33:36

Dnes som bol na kontrole a povedala mi p.Dr. že už majú druhého pacienta,ktorý pujde na operáciu, týmto Vám chcem povedať,že sa nemáte čoho obávať a určite to stojí za to.

hoblina.k

Příspěvek od hoblina.k » pon 29. zář 2014 19:57:28

Zdravím,vidím že Vás všechny zajímá operace Hluboká mozková stimulace..předpokládáme, že pak Mikeš je ten první pacient o ,kterém nám říkala p.doktorka...operace proběhla v pořádku zůstal mu jen tik minimální v koutku ůst...ale přístroj se dá upravovat takže třeba s tím ještě něco půjde udělat....jinak i to je velký úspěch...jeho tiky byly jen pohybové u nás je to jiné máme i zvukové a dokonce koprolálie....dnes jsme byly na konzultaci v nemocnici ..6.října jdeme na magnetckou resonanci a vyšetření a prosinec -únor nás zřejmě čeká operace....tak snad jsem Vám pomohla a budu přidávat další příspěvky pro další možné pacienty..rizika snad nejsou žádné jediný jeden případ je u člověka, kterého tělo nepřijalo přístroj a musel být vyjmut...bylo to u Parkinsona....

ivos

Příspěvek od ivos » sob 04. říj 2014 16:50:24

Zdravím, ten prvý pacient som ja, a ano je to uplne super konečne žijem normalny plnohodnotný život a tiky su uplne minimalne. Tak držím palce nech aj vám to dobre dopadne a informujte potom jak to probehne. :)

Soňa

Příspěvek od Soňa » čtv 09. říj 2014 20:34:49

Dobrý den Hoblino.
A na operaci jde kdo z Vašich blízkých? Manžel, dítě? Napište nám něco víc. Děkuju.

hoblina.k

Příspěvek od hoblina.k » sob 18. říj 2014 19:52:27

zdravím,nevím co víc jště mám napsat....operovat budou mého druha je mu 35 let a ještě po magnetické resonanci jsme dělali psychotesty a pohovor u psychiatra...dokonce jsme byly na poradě asi 20-30 lékařů, kteří nás mají operovat byly tam asi i studenti a atestanti....operace proběhne v cekové anestezii a v nemocnici budeme cca 14 dní....pokud máte nějaké dotazy pište klidně na mail hoblina.k@seznam.cz.

Odpovědět