t ouretuvsyndrom

vaše dotazy na lékaře, psychology, výbor sdružení a administrátora webu
Odpovědět
petra tothova

t ouretuvsyndrom

Příspěvek od petra tothova » ned 20. lis 2011 21:46:53

mám 16 letého syna v5letech mu byla dyagnostikována Beckerova svalová dystrofie od této nemoci se odvíjí spousta dalších onemocnění např.srdce štítná žláza kterou již nemá užíváním euthyroxu mu zmizela nesouvící onemocnění která ještě syn má je astma a také chronická tiková porucha.Léčí se v Liberci na psychiatrii,také docházímje hlavou o zeme k rodiné psycholožce.Syn již užíval spoustu léků na tiky ale bez efektu.Cuká celým tělem vyhazuje rukama vyluzuje zvuky občas biíje hlavou o zed.V posledních 2letech se pokusil 2krát vyskočit z okna začal se sebepoškozovat a to tak že se řezal do rukou.Jsou chvíle kdy začne brečet a když se zeptám proč brečí vždy odpoví že neví.Víte nevím jak synovi pomoct někdy se mi chce straně brečet ale vím že nemůžu.ze musím být já ta silná ale ěkdy si říkám že už fakt nemůžu dál.

Ilonka

Re: touretuv syndrom

Příspěvek od Ilonka » úte 22. lis 2011 9:40:27

Milá Petro,
je mi nesmírně líto, že musíš tím vším procházet. Věř mi, že vím o čem mluvím. Možná ti trochu pomůže nahlédnout na můj blog o mém šestnáctiletém synovi, který má psychotické onemocnění a velmi se trápí. Prošli jsme si i sebepoškozováním, tikovou poruchu, hospitalizací v léčebně... Tady je adresa mého blogu:
http://psychoza-ilonka.blogspot.com/
Budu moc ráda, když napíšeš. Hodně síly!!!
Ilona

zuzumiso

Re: t ouretuvsyndrom

Příspěvek od zuzumiso » úte 22. lis 2011 11:30:38

Pozrite sa stránke Badateľ.sk Príbeh schizofreničky

Odpovědět