WELCOME v atosovém fóru a pojďte na virtuální kávu

nenašli jste zde téma, o kterém chcete diskutovat - zde je pro něj místo
Odpovědět
Jakub

WELCOME v atosovém fóru a pojďte na virtuální kávu

Příspěvek od Jakub » stř 09. úno 2011 18:58:55

Kdokoli vyráběl strukturu témat pro fórum Atosu, měl dobrý vkus a šťastnou ruku. Nezapomněl ani na „Virtuální Kavárnu“, možná nejdůležitější téma. Nejdůležitější, co nám může portál Atosu nabídnout, je vytvoření komunity. Těžiště komunity není pouze ve fyzických setkáních, ale především se odvíjí od dlouhodobé, byť třeba přerušované, přítomnosti na portálu.

Takže občasní návštěvníci – všichni jsme běžci na dlouhé trati. Najděte si hezké jméno, zaregistrujte se, abychom na sebe viděli, a pak se občas zastavte na kávu. Už krásně voní.

Jakub

Lda
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: WELCOME v atosovém fóru a pojďte na virtuální kávu

Příspěvek od Lda » čtv 10. úno 2011 16:47:12

Svata pravda Jakube.

Nicmene forum se stale ocita ve velkem chaosu. Ondrej jiz mel predat novou strukturu abych to mohl upravit.

Dalsi veci je tento vzhled. Nasel jsem v nem radu bezpecnostnich der, takze ho budu muset predelat nebo zmenit. Jeste dam vsem vcas vedet.

Vsem: Sledujte Technickou podporu! Nas specialne vycviceny tym opic (ja) je vzdy po ruce! :D:D:D
Ladislav Vydra - administrátor webu
www.ladislavvydra.com

Jakub

Příspěvek od Jakub » čtv 10. úno 2011 19:35:19

Ahoj Láďo,

co je na stávající struktuře fóra špatné? Mně připadá právě velice dobrá, na rozdíl od německé nebo francouzské. Tato struktura nechává prostor pro logické zařazení libovolného příspěvku tak, aby se to pak lehce dohledalo. Vůbec si nedovedu představit, jak ji vylepšit (mám spíše obavy z opaku).

Jakub

Pavlína Radová

Příspěvek od Pavlína Radová » sob 24. pro 2011 11:08:46

Zdravím všechny virtuální přátele Atosu,
hledala jsem místo, kam bych napsala své přání. Tato kavárna mi připadá na to úžasná. Představuji si, jak sedíme se svými dětmi v kavárně, vládne zde naprostý klid, žádné napětí z toho, že něco rozbijí, rozlijou, budou nevhodně pokřikovat, pohádají se....... To je to, co bych Vám všem chtěla popřát. Klid na duši, víru, že bude jednou dobře, že si jednou sedneme a nebudeme neustále v napětí, co přijde, co se stane, co ZASE? Věřme, že ta doba nastane, protože jedině víra, že bude líp a je úplně fuk, co to způsobí nám pomáhá zvládnout 365 dní v roce. Klidně věřme na zázrak, protože ty se dějí!!!! Užijme si vánoční svátky, odpočiňme si od školy svých miláčků a věřme v lepší zítřky!
Naposledy upravil(a) Pavlína Radová dne sob 07. led 2012 10:37:51, celkem upraveno 1 x.

Jarka

Příspěvek od Jarka » sob 07. led 2012 0:01:59

Zdravím Pavlínu i všechny příznivce Atosu,
kteří se na této lodi průběžně potkávají, sdělují své poznatky i boly, odcházejí a na čas se odmlčí, aby opět mohli přistoupit.
Je velkým přínosem toto společné sdílení a já bych tímto chtěla moc poděkovat všem, kteří se podělí a mají zde co říci. Sama jsem několikrát zabrousila přečíst krásné vánoční přání od Pavlíny, téměř vždy, když potřebuji ujištění, že to není lehké, avšak nejsem sama.
Velké díky i za osobní setkávání v Praze a upřímně se těším na pokračování v letošním roce. Všem přeji mnoho sil a ještě více radostí v tomto novém roce.

Věra

Příspěvek od Věra » úte 30. říj 2012 17:17:10

Dobrý den!Srdečně zdravím všechny spolubojovníky ,kteří mají tureta a bojují s ním.Jak jsem v příspěvku v srpnu letošního roku psala,že mám milujícího manžela,tak se ukázalo,že to byla z jeho strany přetvářka a že pro něj co mi slíbil vůbec nic neznamená.Našel si jinou a podal žádost o rozvod.Bydlela jsem v Mělníku,ale od října jsem doma v Praze.Možná se to sem nehodí,ale přesto.Obdivuju vás všechny za to jak se snažíte se s tímto onemocněním vyrovnat.Z vlastní zkušenosti vím,jak je těžké to snášet.A také vám chci poděkovat za podporu,kterou mi prostřednictvím tohoto fora poskytujete.Ani možná o tom nevíte.Kvůli tomu rozvodu mi psychiatr zvýšil dávku léků a vypadalo to,že to bude chtít hospitalizaci.Naštěstí to zvládám i bez ní.Děkuju za všechno a přeju hodně sil.A těším se,že se s váma některýma potkám na setkání.Děkuju a nashledanou Věra Dvořáková :) :

Pavlína Radová

Příspěvek od Pavlína Radová » ned 18. lis 2012 22:47:49

Milá Věro,
setkání bylo v sobotu a nevím, zda jsi na něm byla. Bohužel jsme nepropojili jména z fora s návštěvníky setkání.
Každý rozchod moc bolí, ale jako má vše svůj začátek, má i konec. každá bolest jednou přebolí a člověka to posune někam jinam a věřím, že ti bude zase dobře.

Josef

Příspěvek od Josef » pon 19. lis 2012 19:44:37

Dobry den, hlasim, ze jsem ten tatinek, ktery byl na setkani poprve spolu se svym synkem. Take bych byl rad, kdybych vedel, kdo byl kdo z fora. Dekuji za zorganizovani setkani, bylo velmi prijemne, priste se urcite zdrzime dele...

Zdeňka

Příspěvek od Zdeňka » úte 20. lis 2012 8:30:25

Dobrý den, my také moc děkujeme za setkání, které pro nás bylo velkým přínosem! Já jsem ta maminka 7-mi leté Terezky ;) Moc všem držíme palečky a přejeme hodně sil!

Pavlína Radová

Příspěvek od Pavlína Radová » čtv 22. lis 2012 21:38:05

Děkuji,
na jaře se zase uvidíme!

Odpovědět