Syndrom neklidných nohou

podělte se s námi o váš životní příběh
Odpovědět
Petula1982
Kontaktovat uživatele:

Syndrom neklidných nohou

Příspěvek od Petula1982 » sob 17. zář 2011 15:12:19

Zdravím všechny :)...
jeste jsem se nedostala k tomu, abych aktivne vyhledala odbornou pomoc, zatim jsem to resila formou emailu, jsem v tomhle srab. Trapi me dalsi vec, pred casem mi zacal syndrom neklidnych nohou, hlavne vecer, kdyz ulehnu, tak mam v nohou silene napeti, a musim s nohama kopnout, nebo zahybat...je to jak dloubani do kosti, neprijemne, s TS to ale nesouvisi...Dokonce me to ted pred par dny prepadlo i v praci, ze jsem musela vstat ze zidle a na chvili si stoupnout ... pak jsem jela tramvaji a zase...sedel vedle me kluk a ja jsem porad tema nohama soupala, tak me to dloubalo...hrozny...:(...cetla jsem, ze to pry muze souviset s NEDOSTATKEM DOPAMINU, coz se vylucuje s tim, ze TS zpusobuje PREBYTEK DOPAMINU. Spis se asi jedna bud o pater, nebo horcik, draslik. Jenze u me horcik vyvolava "behaci" potize...na onu mistnost... 8-) Nemate nekdo vetsi informace o tomto syndromu, mamka to ma taky. P.S: Beru jiz dva roky beta blokatory, pry to taky zpusobuje ty neklidne nohy, mamka je bere taky, a ma take nepriejne dloubani v noci, navic ma defibrilator...ktery me mozna taky ceka...uz rok cekam na vysledky, nekdy si lekari opravdu davaji na cas, ALE ROK CEKANI JE SILA...zkoumat DNA asi neni tak jednoducha zalezitost...ach jo

Pavlína Radová

Re: Syndrom neklidných nohou

Příspěvek od Pavlína Radová » ned 18. zář 2011 12:34:46

Ahoj Petulo,
tak nevím, jestli sy neklidných nohou nemáme někdy všichni, když je v nás napětí. Tím to nezlehčuji, ale myslím si, že je potřeba tu pomoc odborníků vyhledat. Ať je ti líp!

Odpovědět