Má synTS, nevím...

podělte se s námi o váš životní příběh
kacac

Má synTS, nevím...

Příspěvekod kacac » So 14. Lis 2015 13:58:30

Dobrý den,
nevím, jestli mi někdo poradíte. Ve čtvrtek měly děti akci ve škole. S hrůzou jsem koukala na syna, 7,5 let, který první polovinu byl v pohodě, a druhou půlkou házel hlavou ze strany na stranu bez přestávky. Ptala jsem se učitelky, a prý to dělává, když má třeba číst.
Od té doby ho pozoruju nonstop, a má tiky velice často. Jakoby si protahoval krk. Nebo strká hlavu dopředu. Když mu hlavu přidržím, tak má tiky v obličeji, nebo hází nohama. Občas pokašlával bez příčiny, nebo dělá takový zvuk jako mhhhh. Budu muset k doktorce, vím, ale momentálně jsem z toho psychicky opravdu v kopru. Nejsem schopná dělat vůbec nic, jen ho pozoruju a přehrávám si v hlavě, jak se choval v té škole. Je v pvrní třídě měl odklad. Každý jeho tik je pro mě jak bodnutí do srdce. Je prostřední ze tří dětí, žádné komplikace při porodu ani po něm neměl. Jestli si to někdo přečtete, prosím Vás o jakoukoli radu. Momentálně jsem opravdu bezradná. Děkuji...

Gabulca

Re: Má synTS, nevím...

Příspěvekod Gabulca » Pá 07. Říj 2016 17:31:54

Ahoj, ctu si prispevek az ted, kdyby sis chtela s nekym popovidat, ozvi se na gabulca@volny.cz mam stejne stareho syna s TS. Na foru jsem si nasla, dnes musim rict velmi blizkou kamaradku, se kterou dodnes sdilim sve radosti i starosti a moc mi to pomaha...

Vrátit se na “Můj příběh”