Setkání v Praze

vaše postřehy, vzkazy členům, komentáře týkající se ATOSu
asi

Re: Setkání v Praze

Příspěvek od asi » stř 23. bře 2011 22:04:01

Pavlínko, hlásím se jako dobrovolník - preventista - sociální patolog v rámci osvěty, semináře, čehokoliv podobného, pokud možno v rámci severní Moravy, po státnicích budu mít více času, pokud bude potřeba s něčím pomoci, ráda se zapojím, pomůžu. Mám malinkou věcnou poznámku k tomu jinak úžasnému letáčku se sociální smrtí..., ačkoliv je opravdu nápaditý a výborně graficky zpracovaný, za což tvůrcům opravdu srdečný dík, obávám se, že se ten vnitřní dvojlist vytratí v přehršli různých dalších letáků, které se v čekárnách a poradnách povalují a není jich zrovna málo. Ten nový atosácký sice upoutá na první pohled, jak bylo záměrem, ale ten volně vložený dvojlist, pokud nebude připíchnutý někde na nástěnce, asi bude trošku problém. Vím to z vlastní zkušenosti, v Ostravě třeba ten původní tiskopis o TS leží pod záplavou nabídek na různé tábory a volnočasové aktivity, což je velká škoda. (Ale ber mě trošku s rezervou, asi už mám deformaci z původního studia propagační výtvarničiny a současného vlastně taky :lol: Takže, s mou pomocí můžeš počítat. ;)

Pavlína Radová

Příspěvek od Pavlína Radová » stř 23. bře 2011 22:12:49

Andreo,
to je bezva, každý si obstará oblast okolo svého bydliště. Super, díky. S tím letáčkem nemáš profesionální deformaci, hned jsme to komentovali s Ondrou také. Řešení je to secvaknout, mechanická práce prý uklidňuje. Já to tak u svojí hromádky udělám a v červnu si dáme brigádu.

asi

Příspěvek od asi » stř 23. bře 2011 22:19:13

OK Pavlínko, k dobré náladě si přibalím i sešívačku a budu se těšit :lol:

Iveta

Re: prosba

Příspěvek od Iveta » čtv 28. úno 2013 14:05:03

Zdravím,
píšu diplomovou práci o dětech s TS. prosím byl by někdo ochoten mi anonymně sdělit pár informací o výchově těchto dětí? prosím ozvěte se na email: Bukvovai@seznam.cz
děkuji moc za pomoc
Iveta

Odpovědět