Setkání v Praze

vaše postřehy, vzkazy členům, komentáře týkající se ATOSu
Pavlína Radová

Setkání v Praze

Příspěvek od Pavlína Radová » ned 20. bře 2011 22:42:16

Zdravím všechny se kterými jsme se viděla včera v Praze. Změnou bylo místo a i čas setkání - sobota prý vyhovuje lépe. Doufám, že nikdo nelitoval výletu do matičky Prahy. Pro mě to bylo velmi příjemné a doufám, že nikomu nevadily moje všetečné otázky. Doufám, že se opět brzy sejdeme s našimi ratolestmi a navážeme, kde jsme skončili. Mí kluci mi slíbili organizační pomoc a péči o malé děti. Nebojte se, mají v krvi geny matky účy.

asi

Re: Setkání v Praze

Příspěvek od asi » pon 21. bře 2011 7:53:13

Pavlínko, zdravím tě, ještě jednou velký dík za zázemí a už teď se těším, že se zase sejdeme. Ve vlaku jsem doháněla spánkový deficit po tom našem nočním povídání, a tak cesta utekla, ani nevím jak. Příště určitě dorazím i s dětmi. ;) Měj se hezky a abych nezapomněla, velký dík za všechno patří i Láďovi a Ondrovi Fialovi, bylo to moc fajn. ;)

Lda
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lda » pon 21. bře 2011 9:35:12

Ahojky,

bylo to super. Trosicku problem ze zacatku s technikou, ale to byla moje chyba, ze jsem nedorazil driv.

Jinak ucast byla fakt velika. Necekal jsem tolik lidi :)
Ladislav Vydra - administrátor webu
www.ladislavvydra.com

kvetasdtrch

Příspěvek od kvetasdtrch » pon 21. bře 2011 11:52:16

Také všechny zdravím a ještě jednou děkuji za super odpoledne. Odnesla jsem si spoustu nových informací, které žádný článek v časopise nebo na internetu nenahradí. Bylo moc prima vás všechny osobně poznat.

Pavlínko, jen prosím až budete mít chvililinku čas, tak mrkněte na to CDéčko a dejte mi prosím vědět na email, co si o tom myslíte. Předem Vám za to velice děkuji.

Ještě jednou všechny zdravím a přeji krásný první jarní den !!! Květa.

kvetasdtrch

Příspěvek od kvetasdtrch » pon 21. bře 2011 13:00:23

A ještě pro každého, kdo dneska ráno neměl možnost vidět Dobré ráno s Jedničkou, kde byl hostem Ing. Ivo Toman, připojuji Link, kde je možné toto video shlédnout:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1027 ... 1549#video

(Pozn.: Pokud pro výše uvedený odkaz nefunguje pouhé kliknutí na něj, je pak nutné celý odkaz zkopírovat a vložit nahoře do okýnka, kde se běžně píší adresy webových stránek, které chcete shlédnout).

Pavlína Radová

Příspěvek od Pavlína Radová » pon 21. bře 2011 20:34:58

Květo,
dnes večer se na to mrknu a dám vědět svůj laický názor. I mně bylo v sobotu prima - to spolusdílení je strašně důležité a pomáhá líp zvládat to, co stejně musíme zvládnout.

Petra

Příspěvek od Petra » stř 23. bře 2011 14:04:03

Dobrý den, Pavlíno, ráda bych se pokusila získat pro Atos grant ve společnosti, pro kterou pracuji (Partners) a která podporuje prospěšné projekty pro každý rok částkou 25 - 50 tis. Kč. Není to moc, ale zase lepší než nic. Potřebovala bych tip – co bychom chtěli částkou podpořit? Napadla mě zahradní slavnost, podpora setkávání rodičů dětí s TS. Pokud by byl tento "projekt" vybrán, pak by společnost chtěla předat na nějaké akci dárcovský šek (opět mě napadla zahradní slavnost) + komunikaci o grantu na stránkách atosu. Co si o tom myslíte?
Petra

Pavlína Radová

Příspěvek od Pavlína Radová » stř 23. bře 2011 18:01:35

Petro,
to je úžasný!!!!!!!!!!!!! V tom mám velký deficit - neumím v tom chodit v neziskovkách a fakt nemá čas se v tom šťourat. To by bylo bezva. Napíšu tipy, na co by se hodily peníze a chybí.
1. Zahradní slavnost - bezva - ta jde zvládnout levně, já za poskytnutí zázemí nic nechci, ale budeme - li si zvát odborníky na přednášky, nemáme peníze na zaplacení, čili na podporu a pomoc rodičům.
2. Bylo by super získat peníze na osvětovou činnost. Je nás po republice dost, Ondra mi dal k dispozici prezentaci o TS pro lékaře, já z toho udělala pro laiky, asi se to ještě dopiluje, ale je to všeobecný návod, jak vést osvětovou přednášku o TS na jakékoliv škole. To mám na mysli - vyjíždět do škol, nejdřív tam, kde už děti s TS jsou a poskytovat pro pedagogy přednášku. Tam je obrovský deficit. Kde ale vzít čas a peníze na cesty po republice. Tady vidím velký prostor.
3. Další nápad je v oblasti poskytování terapie celým rodinám - ošetření zdravých sourozenců nejen pomoc těm s TS.
4. Cílem je získat akreditovaný seminář na téma TS, dostat ho do DVPP ( další vzdělávání pedag. prac.), které je zákona povinné, za ten se už mohou pak i peníze vybírat. To je běh na dlouhou trať. Kdyby mi s tím někdo pomohl, bylo by to super. Snažím se vyjít vstříc všem, kteří požádají o pomoc - např. jdu v dubnu na zdrávku, příští týden pojedu do Neratovic na festival Jeden svět, ale přerůstá mi to trochu přes hlavu. Dělám to v době práce, pak nestíhám. Myslím, že by šlo vytvořit síť ochotných lidí, kteří by se takových akcí mohli také účastnit s tím, že bychom se drželi pevných bodů.
DÍKY!
Naposledy upravil(a) Pavlína Radová dne stř 23. bře 2011 21:14:48, celkem upraveno 1 x.

kvetasdtrch

Příspěvek od kvetasdtrch » stř 23. bře 2011 20:51:31

Pavlínko,
ta odpověď byla určená Petře, ale to vůbec nevadí, protože mně se všechny ty informace také moc hodí. Pokud bude u mě vše ok, tak se na Zahradní slavnost určitě "dokutálím" a tam bychom mohli o tom všichni více popovídat, co je potřeba, atd. Máme známé co s nadacemi, neziskovkami i dotacemi bohaté zkušenosti mají a tak plánuji, že co nejvíce lidí zburcuji, abych i já mohla s pořádnou osvětou po ČR nějak pomoci a zapojit se. Budu na mateřské, tak strašně ráda s čímkoliv, kdykoliv pomůžu. Květa.

Pavlína Radová

Příspěvek od Pavlína Radová » stř 23. bře 2011 21:17:32

Květo díky už jsem to opravilo na Petru, uffff

Odpovědět