Seznámení

mám chuť pomáhat, mám nápad, který bych chtěl/a pomoci realizovat
Dany

Seznámení

Příspěvekod Dany » Čt 02. Říj 2014 11:06:26

Zdravím všechny co mají problémy s TS.Máme jedenáctiletou dceru a s tímto problémem se potýkáme už od jejich pěti let.Čtu si tu vaše příspěvky a trochu se uklidňuji,že v tom snad člověk není tak úplně sám.Právě proto bych se chtěla seznámit s někým,kdo má děcko v podobném věku,nejlépe dceru.Myslí,že by bylo fajn kdyby se děti třeba potkaly i osobně.Už jsem fakt unavená,každý den něco řešit a popovídat si o tom s někým, kdo s tím má zkušenost by mi asi fakt pomohlo.Nevím pořádně ještě jak tyto stránky fungují,ale snad jsem nic nepokazila,jsem tu nováček.Takže kdybyste měl někdo zájem si třeba jen psát,tak tady je můj email:daniela.zoulova@seznam.cz
Přeji všem pevné nervy a krásný den.

6858

Re: Seznámení

Příspěvekod 6858 » Po 28. Lis 2016 10:34:53

Dobrý den Dano, naší Elišce bude teď 9 let a od pěti let měla motorické tiky, bohužel v poslední době se přidaly i vokální a TS byl tedy potvrzen.
Také bych ráda uvítala kontakt s někým, kdo prožívá to podobné co naše rodina a naše dítě. Podařilo se Vám nějak zkontaktovat další rodiče? My jsme z okolí Prahy. Byli jste někdy na setkání v INEPU? Děkuji za odpověď. Jana T.

Vrátit se na “Chci se aktivně zapojit v ATOSu”