Podpora Děkujeme-odcházíme (souvisí s tématem)

akce, medializace, pomoc, věci, které je třeba zlepšit atd.
Odpovědět
Jakub

Podpora Děkujeme-odcházíme (souvisí s tématem)

Příspěvek od Jakub » pát 28. led 2011 12:35:56

Náš TS mne dnes přivedl do nemocnice, kam se ve svém běžném životě naštěstí nedostanu. Kritická situace v našem zdravotním systému je nepřehlédnutelná i z lavičky v čekárně. Viděl jsem tam též převoz jednoho pacienta s rozřezanou hlavou; jde z toho strach. Chtěl bych navrhnout výboru Atosu, aby zvážil podporu kampaně Děkujeme-odcházíme.

Aby nedošlo k mýlce, nejsem slepým pochlebovačem doktorům, a už vůbec ne jejich paušálním obhajovatelem. Tady je však akutně nemocný systém. Kdo si přečetl pár mých drobných příspěvků do fóra, jistě mu neuniklo, jak těžko jsem krotil jedovatý osten svého akutního agresivního ADHD, namířený proti doktorům. Též jsem psal, že vám pomůže především vzdělaný, skromný, ale sebevědomý odborník s obrovskou osobnostní integritou. Lékařská veřejnost nyní konečně vstoupila do lékařské politiky. Je to myslím unikátní šance, aby se věci pohnuly rozumným směrem. Nemusí se to podařit, ale toto hnutí by si zasloužilo podporu alespoň po tu dobu, co se bude chovat odpovědně a konsistentně. Pozice tohoto hnutí jsou na http://www.dekujeme-odchazime.cz/ .

Jakub

Jakub

Re: Podpora Děkujeme-odcházíme (souvisí s tématem)

Příspěvek od Jakub » pát 04. úno 2011 8:32:06

Omlouvám se všem za založení tohoto vlákna. Vzniklo v důsledku šoku z mého prvního střetu s naším zdravotníctvím (doposud jsem míval pouze chřipky a pár angín, které lékaři úspěšně zaléčili antibiotiky). Jakub

Lda
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Děkujeme-odcházíme (souvisí s tématem)

Příspěvek od Lda » čtv 10. úno 2011 16:43:59

Protest proti kapitulanství: Petici podepsalo už přes 30 000 lidí

http://www.reflex.cz/clanek/dokument/40 ... -lidi.html

Docela zajimavy pohled na vec. Ja osobne ho ocenuji.
Ladislav Vydra - administrátor webu
www.ladislavvydra.com

Odpovědět