Atraktivní letní tábor s touretteáky do 20%

akce, medializace, pomoc, věci, které je třeba zlepšit atd.
Pavlína Radová

Re: Atraktivní letní tábor s touretteáky do 20%

Příspěvekod Pavlína Radová » So 12. Ún 2011 15:34:22

Pavlíno, tady nejsme žádné paní! Bude to prima.

Pavlína Radová

Příspěvekod Pavlína Radová » Út 19. Dub 2011 19:06:41

Zdravím všechny, kteří mají zájem se setkávat nejen na půl dne. Ozvala se mi jedna maminka s z mého pohledu úžasným návrhem. Níže Vám posílám její mail a prosím o Vaše reakce. Nemělo by cenu něco rozjíždět bez Vašeho zájmu.

Dobrý den, p. Radová, dovoluji si Vás oslovit s prosbou o váš názor . Máme syna 11 let u kterého nám nedávno diag. TS. Díky tomu jsem se dostala na stránky ATOSU, abych si našla nějaké informace, protože jsem jich moc neměla. Když jsem četla názor, že pro děti s TS chybí třeba dětské tábory tak mě napadla myšlenka před nedávnem jsme s manželem koupili vysněné rekreační středisko, které je v Orlických horách, krásné prostředí, lesy, řeka, bazén, je to tam prostě balzám na duši. Myšlenka byla taková - udělat rekreační středisko pro děti i rodiče i dospělé s TS, kde by mohli společně trávit dovolenou, scházet se a pomáhat si vyrovnat se s TS. Nevím, jestli je to dobrý nápad, ale chtěli bychom nějak pomoci a chtěli bychom znát názor Váš a vedení Atosu. Předem Vám moc a moc děkuji zato jak zde pomáháte rodičům máte dobré srdce i my bychom rádi pomohli. přeji pěkný den Jitka Čulíková
SMEKÁM!

Peta1

Příspěvekod Peta1 » Út 19. Dub 2011 19:57:52

Jé, to by bylo bezva. My jsme z podhůří Orlických hor, takže já bych tuto možnost velmi uvítala.

Vrátit se na “Návrhy na to, čím by se měl ATOS zabývat”