Posměch a šikana

setkali jste se kvůli svým obtížím s šikanou? jak jste tento problém řešili či řešíte?
Věra

Posměch a šikana

Příspěvekod Věra » Stř 27. Črv 2012 18:11:41

Dobrý den,je mi 32 let a se šikanou a posměchem jsem se setkávala celý život.Nejen ve škole ale i v dospělosti.Byla jsem hodně úzkostná A nezapadala jsem do třídního kolektivu.Nezapadla jsem do něj proto,protože jsem chodila oblečená podle slov dětí ve tříde jako socka.Neměla jsem to,co měli moje spolužačky.Prostě bohatý rodiče,který by mi kupovali všechno.Byla jsem citlivější a tak mě to dost trápilo.No,a v dospělosti mě šikanovala jedna parta kluků a holek.Došlo to tak daleko,že jsem se musela v obou případech obrátit na policii.V jednom na městskou a v druhém na státní.V tom prvním případě mi městská policie pomohla.Ale státní to zametla pod koberec z důvodu že v té partě byli děti policajtů.Po těchto dvou případech jsem měla klid.Až teď vím,že byla chyba,že jsem na to pokřikování posměšků odpovídala.Potom co jsem posměšky který na mě pokřikovali ignorovala a nereagovala jsem na ně,jsem měla klid.Naštěstí mám milující rodinu a milujícího manžela.Moje rada zní.Když na vás budou pokřikovat urážky a posměšky,tak si jich nevšímejte.To by je mělo zastavit.

Vrátit se na “Posměch a šikana”