Prosba o kontakt na učitele

zkušenosti učitelů, rodičů a studentů, výukové postupy, rady, problémy
Pavlína Radová

Prosba o kontakt na učitele

Příspěvekod Pavlína Radová » Ne 29. Dub 2012 9:58:40

Zdravím hlavně matky školních dětí!
Nedávno Vám byl poslán mail s prosbou o kontakt na učitele, kteří by byli ochotni během května a června ochotni si přečíst právě vytvářený metodický pokyn pro naše tureťáčky. Je to opravdu významný počin, bude-li schválen ministerstvem, bude muset být respektován v každé škole. Bohužel kontakty na učitele jsem dostala jen od dvou matek. To opravdu nestačí. Moc prosím, zkuste to co nejrychleji zjistit a pošlete kontakt přímo mně. Ta ochotná paní učitelka za to dostane od 2500,- až 4500,-Kč podle počtu zúčastněných. Je to minimum zátěže. Díky za Vaši pomoc!

elkatulinka

Re: Prosba o kontakt na učitele

Příspěvekod elkatulinka » So 10. Lis 2012 19:17:06

Dobry den,

chtela bych se pkusit oslovit pani ucitelku meho syna. Muzete mi prosim zaslat ten e-mail, abych ji mohla poskytnout nejake info. diky. Lucie matulova
mrklucie@seznam.cz

Petra

Příspěvekod Petra » Stř 14. Lis 2012 19:25:20

Dobrý den, Pavlíno,
prosím, zašlete mi také info mail na petkamatejkova@seznam.cz. Syn má skvělou učitelku, určitě se jí zeptám, zda by byla ochotná se zúčastnit, manžel je učitel na víceletém gymnáziu, mohl by se také zapojit, pokud je to potřeba. Toureťáčka máme doma, takže bude vědět, s čím má tu čest.
Petra

Pavlína Radová

Příspěvekod Pavlína Radová » Ne 18. Lis 2012 22:28:06

zdravím,
jste hodná, ale už je pozdě, projekt končí, prý je už v tisku, budu Vás informovat.

Vrátit se na “TS a škola”