Setkání

kam se obrátit, zkušenosti s lékaři, psychology a dalšími odborníky
Odpovědět
irena

Setkání

Příspěvek od irena » ned 14. lis 2010 12:43:05

Víte, co mě napadlo?Už jsem doporučovala knížky od Zdeňky Jordánové.Má velice dobře napsané knížky, které mě hodně pomohly.Je to podle mě velice dobrá psycholožka a dělá víkendové sezení u ní na chatě,přednášky a semináře.Myslím si, že by nebylo špatné se s ní spojit,aby nám někde na neutrální půdě, tak aby jsme mohli všichni dojet ,udělala seminář.
Podle ní,tak jak to chápu já, za každou nemocí a zdravotním problémem je nějaká psychika a nebo souvislost s něčím,co se nám stalo třeba v těhotenství, nebo co nám někdo řekl, že se stane a tak se nám to stalo.Jak bych to vysvětlila.
Např. Když si řekneme, že dítě školu neudělá a že na to nemá a budeme mu to pořád říkat, tak to prostě nezvládne.Ale když mu budeme od malička říkat,že školu udělá, tak mu dáme motivaci.Tak to prostě chápu já a snažím se tím řídit.
Vím,že se to asi některým bude zdát divný,ale mě to hodně pomáhá.A snažím se tak pomoci i Michalovi a zajímavé je,že to postupně dělá i můj muž.Nevím jaký na to budete mít názor,ale nejlepší bude, když si některou knížku přečtete,pokud tedy budete chtít a uděláte si svůj názor.Knížky:Já řídím, Tvoje dítě, Souvislosti, Poznej svůj cíl, Moje peníze, Spratek, Láska....
A myslím si, že by našla hodně námětů na knížku ohledně TS. Co Vy na to? Irena

Odpovědět