na verejnosti tiky temer nemam...ale necitim se v bezpeci

ve kterých situacích mám tiky více/méně
Odpovědět
Petula1982
Kontaktovat uživatele:

na verejnosti tiky temer nemam...ale necitim se v bezpeci

Příspěvek od Petula1982 » pát 09. zář 2011 19:56:06

je to asi tim, ze mozek zamestnavam pozorovanim okoli, podnetu, vnimam zvuky, pozoruju lidi, pokud ale nekde v klidu sedim a zacnu premyslet, tiky se zacinaji ozivat...pokud jsem v pritomnosti velkeho davu lidi, fronty, turisti, spousta lidi v obchodech apod. - utikam z techto mist, protoze nemam prehled, citim chaoz...lidi do me vrazi, slapou mi na nohy, to beru za nerespektovani me osoby, ponizeni, pocit vyrazeni ze spolecnosti...beru si to osobne a jako utok na mou osobu...pak me v teto situaci vytaci absolutne kdokoliv, prestavam se lidem vyhybat, chovat se ohleduplne...pze oni se tak chovaji taky...citim se hrozne, z nicehoz nic mi zacne deprese, udivuju se nad hlouposti kolemjdoucich, ze to je stado konzumnich hlupaku...co se honi za slevama, a znackami, ze neznaji pravou hodnotu zivota....je mi z tech lidi tak spatne, ze co nejrychleji vyhledavam bud cestu jinam, nebo rovnou radeji domu.....

Pavlína Radová

Re: na verejnosti tiky temer nemam...ale necitim se v bezpec

Příspěvek od Pavlína Radová » ned 11. zář 2011 21:15:00

Petulo,
uklidním tě, mí kluci nesnáší jezdit dopravou, vyhýbají se davům, do centra Prahy vůbec nejezdí, prostřední nevejde dobrovolně ani do krámu. Je v tomto ohledu dost nesnášenlivý.
Mimochodem - jsi krásná holka!!!!

Petula1982
Kontaktovat uživatele:

Re: na verejnosti tiky temer nemam...ale necitim se v bezpec

Příspěvek od Petula1982 » pon 12. zář 2011 15:17:01

Ahoj, Pavlí :o) dekuji za kompliment a ted k TS: ja jsem si myslela, ze jsem takova, ze to je moje povaha, ze jsem znudena a proto me vsechno stve, ale jak to tak pozoruju a sleduju asi vetsina veci ma v TS prapuvod...

Odpovědět