Léčba THC

rady, tipy, zkušenosti
Odpovědět
Jarka

Léčba THC

Příspěvek od Jarka » pát 06. led 2012 23:47:41

Zdravím,
nedá mi, abych zde nezveřejnila odkaz, který jsem nedávno objevila. O legalizaci THC k léčebným účelům u nás se zatím jen jedná.

http://www.konoptikum.cz/articles/2011/ ... yndrom.php

Pavlína Radová

Re: Léčba THC

Příspěvek od Pavlína Radová » sob 07. led 2012 10:53:26

Zdravím Jarko,
díky za tento článek. Přečetla jsem ho a vypadá to dobře. Můj Šimon bohužel to THC kouří a řekla bych, že se jeho tělo stalo na to po určité době lhostejné. Samozřejmě strašně záleží na tom, co polyká. Existuje u nás skupina lékařů, kteří se tím zabývyjí a po vstupním poplatku Asi 1500,- zařadí jedince do výzkumu. Ten ale musí dodržovat léčebné dávky - ty se snad dál platí. (Zjistím a dám odkaz). To by Šimon nedodržel a u Vojty to nechci pokoušet.
Že Šimonovi THC nepomáhá, jsem poznala. když vysadil léky. Byl úplně na dně a hulit určitě nepřestal, i když jeho argument je, že mu to pomáhá. To je myslím problém, že je to spojené s kouřením a kouřením se prý pro léčbu TS účinek THC radikálně snižuje.
Přečetla jsem si i diskusi k článku a zaujala mi tam léčivá houba REISHI. Zkuste někdo vypatrát toho víc o této houbě, jedna maminka ji tam chválí v souvislousti s TS.

Mich

Příspěvek od Mich » pon 09. led 2012 15:40:06

Dobrý den Pavlíno,
o léčbě TS konopím jsem se už také dočetl, marihuana má něco do sebe, dá se tím léčit spousta nemocí.

K té houbě REISHI, tu zrovna užívám cca 3 týdny a shodou okolností jsem na ni přišel díky příspěvku maminky, o které píšete v příspěvku. Dokonce jsem si s ní psal mail ohledně užívání této houby. O Reishi najdete na internetu spoustu informací, používá se v tradiční čínské medicíně již po staletí. Pročetl jsem celkem dost informací o této houbě. Na tiky by měla mít příznivý vliv díky obsaženým TRITERPENŮM, které zpomalují uvolňování HISTAMINU, což je nějaká látka v mozku, která má možná velký vliv na vznik TS - už jsem to psal v příspěvku zde na fóru ve vlákně Příčina TS. Navíc Histamin reguluje působení DOPAMINU.

Důležité ale je, že houba REISHI nemá žádné vedlejší účinky! Tělu neublíží.

Houbu užívám 3x denně 1 tabletu kapslí RG
1 tabletu kapslí GL

Zatím nepozoruji žádné zlepšení, chce to asi delší dobu užívat. Ta maminka psala že tiky synovi vymizeli za 14 dnů. Pokud začnou tablety účinkovat, napíšu zprávu.

Pavlína Radová

Příspěvek od Pavlína Radová » pon 09. led 2012 22:29:49

Díky za reakci a budu nedočkavě sledovat, co a jak. Ještě by mě zajímalo, na kolik to měsíčně vyjde. Není to priorita, ale informace je to důležitá.

Soňa

Příspěvek od Soňa » stř 11. led 2012 22:21:27

Dobrý večer všem.
Tak i mě zajímala cena za kapsle z té houby a měsíčně to vyjde na nějakých 1200 Kč.
Já nechci být nedůvěřivá, ale my už toho dlabali tolik, že nevím...asi chvíli počkám, jaká bude odezva a zkušenost dalších :o . Kéž by těm našim dětem něco pomohlo...

Hanisna

Příspěvek od Hanisna » sob 04. úno 2012 18:33:17

Dobrý den,
jsem ta maminka, která doporučovala Reishi na základě vlastní zkušenosti. U syna se v šesti letech (po několikaměsíčním potahování nosem a jiných příznacích, které jsme přehlíželi) projevily tiky naplno. Reishi jsem mu začala dávat v sedmi a půl letech (taky jsme jen zkoušeli a moc tomu nevěřili) po půl roce užívání Strattery . Tu jsme museli vysadit, protože syn měl problémy s polykáním celých kapslí. Po dvou týdnech opravdu tiky ustoupily. Syn bral čtyři měsíce 2 kapsle GL ráno a 2 kapsle RG večer. Lékařka a zároveň ganoterapeutka firmy, která tyto kapsle vyrábí, mi na osobní e-mailový dotaz s diagnózou mého sedmiletého syna doporučila toto dávkování: Spirulina: 5 tabs x 3 times daily, 2. Morinzhi: 10 ml x 3 times daily, 3. RG and GL: 1 x 3 times daily. Proto si myslím, že dospělý člověk by měl při potížích užívat nejméně dvojnásobek (ne-li více) těchto kapslí. Správně pan Michal píše, že Reishi nemá žádné vedlejší účinky (mimo reakci v počátku užívání - jedná se o příznaky detoxikace) a může se užívat jakkoliv dlouho - čím déle, tím lépe. V současné době syn už Reishi nebere, máme relativně klid, i když vím, že se vše může vrátit. Teď zkoušíme ještě EYE Q (sirup). Pokud by se ale tiky přihlásily ve velké intenzitě, jsem rozhodnutá zkusit ke kapslím i Spirulinu a Morinzhi (šťáva z Noni - indické moruše). Nechci zde dělat reklamu svým webowkám, proto jakokoliv bližší informace ráda poskytnu na: hasnajdrova@seznam.cz.

jitka

Příspěvek od jitka » stř 29. úno 2012 21:18:25

Dobrý večer, chtěla bych poprosit maminku ktera zde psala o houbě reishi a pomohla jestli by mi napsala od jake firmi kapsle koupila

Soňa

Příspěvek od Soňa » čtv 24. led 2013 11:34:24

Haló, jak dopadla zkouška léčby houbou? Michale?

Odpovědět