EFT - Techniky Emoční Svobody

rady, tipy, zkušenosti
Odpovědět
Peta1

EFT - Techniky Emoční Svobody

Příspěvek od Peta1 » úte 09. srp 2011 8:23:50

Před pár dny jsem objevila metodu EFT. Zkoušíme ji u Dana na jeho OCD a musím říct, že mu pomáhá, sám si o ní říká, když ho to nezvladatelně přepadne. Dá se lehce naučit a je to otázka pár minut než přijde úleva. Alespoň nám to tak funguje. Mám stručný manuál, tak kdo by měl zájem, ráda mailem zašlu. Nebo mrkněte na internetu, je tam spousta stránek i videí věnovaných EFT.
Psala jsem dotaz do Institutu Energetické Psychologie, zda je možné pomoci při TS a bylo mi odpovězeno, že i s tímto problémem mohou pracovat. Takže kdo si na to netroufá sám, můžete zajít za terapeutem EFT. Ale finančně je to celkem záhul.

Něco o metodě:

EFT patří mezi ve světě velmi populární techniky energetické psychologie. Je to něco jako akupunktura bez jehel, nebo spíš psychologická akupresura, při které se nepoužívají žádné přístroje ani léky a která nemá žádné nepříznivé vedlejší účinky.

Odstraňuje bloky, které způsobují poruchy v energetickém systému těla a jsou příčinou našich potíží, tím obnovuje přirozený tok jemných energií v těle a umožňuje tělu, aby se samo vyléčilo.

Lze ji aplikovat na obrovskou šíři emocionálních, zdravotních a výkonnostních potíží a často pomáhá i tam, kde nepomáhá nic jiného.

MartinaM

Re: EFT - Techniky Emoční Svobody

Příspěvek od MartinaM » stř 31. srp 2011 18:27:44

Dobrý den,

prosím o zaslání manuálu na martinamatusova@seznam.cz

petishee

Re: EFT - Techniky Emoční Svobody

Příspěvek od petishee » pon 10. říj 2011 9:09:34

Dobrý den, mohla bych také poprosit o zaslání manuálu?

petouch (zavináč) gmail.com

Moc děkuji.

Odpovědět