liečba TS

rady, tipy, zkušenosti
Odpovědět
zuzumiso

liečba TS

Příspěvek od zuzumiso » stř 04. kvě 2011 13:13:48

Ahojte všetci! Kto bude mať záujem vyliečiť sa TS nech mi napíše na zuzumiso@zoznam.sk prepošlem návod . Nejde o nijaký podvod, skutočne, podarilo sa mi nakontaktovať v cudzine na človeka, ktorý mi napodiv odpísal a poslal návod prepošlem Vám celú našu korenšpondenciu, aby ste verili, že nejde o podvrh.Môj syn má tiež TS, tak sme skúšali všetky možné liečby a nič za to nechce ani on ani ja.

Jakub

Re: liečba TS

Příspěvek od Jakub » stř 04. kvě 2011 19:47:43

A v čem ta léčba spočívá? Kterého druhu Touretteova syndromu se to týká? Syndrom je přece jenom označení pro podobné příznaky různého původu. Napište nám alespoň kterým směrem se ten zdroj z ciziny vydává. Jakub

zuzumiso

Příspěvek od zuzumiso » čtv 05. kvě 2011 8:44:30

Môj syn má ťažký priebeh TS búcha sa po čele a do brucha a máme neskutočné problémy v škole, učitelia si myslia, že to robí naschvál, aj keď som im vysvetlila akú má diagnózu.Bral Strateru aj Fevaril a samozrejme s vedľajšími účinkami, tak som hľadala cestu a intezívne pátrala po nejakých iných možnostiach až som natrafila na stránku BADATEL.SK a odvážila napísať a požiadať o pomoc a p.Kuzmovič odpísal za čo som mu neskonale vďačná.Je to asi lekár alebo farmaceut žijúci v Anglicku súdiac podľa jeho znalostí.Napísal mi zoznam vitamínov a celkovo zmenu v stravovaní.Je to 6-týždňová kúra, ktorá je síce finančne náročná ale každý kto má TS tak vie, že by dal všetko na svete aby sa vyliečil.Jedná sa cca o 250 Eur na 6 týždňov.Potom sa máme ozvať čo dalej aké dávky budú pokračovať.Viem že je ťažké uveriť ale preto som napísala že prepošlem celú našu korenšpondenciu kto chce.Nikomu samozrejme nemožno nič nanútiť ale je to cesta.

Andrea

Příspěvek od Andrea » čtv 05. kvě 2011 11:27:23

Zuzu a teď tvůj syn nebere nic?
My po dloooouhé době nasadili léky. Jsou léky překážkou?
Diety i doplňky jsme zkoušeli. Problém je, že syn už mi žádnou dietu držet nebude. A peněz co nás ty naše pokusy stály...uff
Nicméně, budu ráda pokud napíšeš jak se Vám daří a jestli to pomáhá. Pokud ano asi syna donutím. ;)

zuzumiso

Příspěvek od zuzumiso » čtv 05. kvě 2011 11:39:38

Samozrejme, že aj ja mám obavy či bude spolupracovať, ale kludne mi napíšte na spomínanú adresu prepošlem, je to ozaj veľmi zaujímavé

rena

Příspěvek od rena » stř 09. lis 2011 12:41:15

Ahoj Andrejka, chcela by som len vedieť či si neskúsala liečbu čo doporučovala zuzumiso, lebo ju chcem kontaktovať a bolo by super keby to vyskúsal aj niekto iný. Ďakujem.

Andrea

Příspěvek od Andrea » čtv 10. lis 2011 9:56:58

Reno neskusila. Myslím na ni, ale nehodlám zase běhat shánět a utrácet peníze s tím, že hošík na mě hodí bobek. Věřím tomu, že by pomohla alespoň jeho stav zlepšit, ale nebudu se do toho vtínat, když vím, že by to nedržel poctivě. Jinak to nemá totiž cenu.

MartinaM

Příspěvek od MartinaM » pát 02. pro 2011 7:30:00

Ahoj všichni,

tak za sebou máme víc než 4 měsíční vitamínovou pecku - Eye-q, b-komplex, B6, sojový lecitin, hořčík+zinek+vápník. Vím, že s vitamíny to není běh na krátkou trať, ale co jsme si uvědomili (přítel), že od té doby, co jsem mu nakoupila vitamíny a on je začal brát, tak se to dost zhoršilo - nechápu. Před 14 dny vysadil vše a eye-q vysadil asi před 10 dny, jeho tiky byly už fakt dost silné a bolestivé, především rameno. Včara mi říkal, že se to trošku ustálilo - že rameno je v pohodě - ale zase mu to dělá lopatka, která je prej bolestivější, ale není to tak často - každopádně to vypadá, že se mu po vysazení vitamínů spíše ulevilo - NECHÁPU. Teď mám trošku výčitky, že jsem mu chtěla pomoct a třeba jsem mu to tím jen zhoršila. Jinak teď budeme zkoušet homeopatii (právě při vyplňování dotazníku - od kdy se váš stav zhoršil, jsme nějak dali dohromady, že to jde ruku v ruce se začátkem užívání vitamínu - nevím, jestli je to tím, bylo by divné, kdyby ano, ale stejně to přestal brát a bere jen lecitin - po tom se mu prej zlepšila paměť)
Je taky zajímavé, že říkal, že má teĎ (po vysazení) větší chuť k jídlu (což taky nechápu, přece eye-q by mělo podporovat chuť k jídlu)

Tak se tedy stalo, že máme doma Eye-q ještě přes půlku velkého balení (přes 90tbl.) touto cestou bych je ráda darovala někomu komu to pomáhá (je škoda to vyhodit, protože kdo to kupoval ví, že to není levná záležitost), jsem teď často v Praze, takže kdo by si pro to byl ochotný přijet na Palackého náměstí ať mně kontaktuje na mail: xxkitten@seznam.cz, ráda je dám někomu, kdo je využije.

Tak se mějte pěkně, kdyby nastala nějaká velká změna (po homeopatii) tak dám vědět.

PS: Když ho miluješ, není co řešit:-)

Pavlína Radová

Příspěvek od Pavlína Radová » ned 04. pro 2011 13:57:49

Uf, to je tedy věc. Jenže je to jako v životě, výjimky, které potvrzují pravidla, prostě existují. Nejstaší syn z TS "vyjel" v pubertě, která má vše zhoršit. Tak proč ne toto? Paradoxně nám teď pomáhají dlahy, kterým jsem moc nevěřila. Vojta se skoro nekouše. U Šimona zase vím, že chemie je pro něj nezbytná. Vysadil si svévolně Abilify - je přece chlap a zvládne to a dostal se do strašného stavu. Po navrácení se stabilizoval. Držím palce, něco zabere! A to EYE Q si ráda vezmu, myslím však, že to můžeš sama dodlabat, všichni potřebujeme nějaké podpůrné prostředky.

MartinaM

Příspěvek od MartinaM » pon 05. pro 2011 11:53:50

Pavli, napište mi prosím na mail, ať se domluvíme, ráda Vám to přenechám, vy to využijete víc, nehledě na to, že kluky máte 3 :)

Odpovědět