Hudba a TS

rady, tipy, zkušenosti
Odpovědět
Lda
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Hudba a TS

Příspěvek od Lda » sob 13. lis 2010 17:09:04

Zdravim vsechny,

dnes bych rad rozvedl diskuzi na tema hudba. Tak uvidime co z toho vznikne :)

O hudbu jsem se zacal zajimat kolem 19 roku meho zivota. Od te doby hraji jiz 11 let na kytaru a elektrickou kytaru.
Prevazne jsem se zajimal hlavne o klasickou/komorni hudbu. V hudbe jsem objevil neuveritelne utociste. Je to jina realita kam se clovek muze ukryt a "lecit" svoji dusi. Zamerne pouzivam lecit, protoze pri hrani na kytaru nedelam zadne tiky a TS je absolutne na nule. Nemusim se na to ani soustredit takze si ani nemusim po hrani vybit nakulovany TS.
Zjednodusene receno hudba ze me udelala nejen lepsiho clovek, ale je to jedna ze zbrani ktere mam proti TS. :)

Tento rok je mi 30 a protoze je to rok kdy se vetsinou clovek koukne za sebe do svoji minulosti a zepta se sam sebe co dokazal, tak jsem se rozhodl, ze na jeden typ nastroje nestaci umet. Zacal jsem hrat na Irskou fletnu (Whistle). To uz je trosicku slozitejsi, protoze k rukoum se musi zapojit i dech, takze se vyuziva vsechno co clovek ma k dispozici, ale je to dalsi vec pri ktere jsem "normalni". :)
Ladislav Vydra - administrátor webu
www.ladislavvydra.com

irena

Re: Hudba a TS

Příspěvek od irena » sob 13. lis 2010 21:16:10

Hudba je krásná věc a věřím,že vám pomáhá.Náš Michal zase ze svých problémů utíká do lesa.Vezme si svýho psa,někdy oba dva psy a jde na 2-3 hod. do lesa.V létě vstává už někdy v pět ráno a večer zase chodí na posed a to tam vydrží sedět 2 hod a čekat,jestli vyjde zvěř.Byla jsem už s ním a chápu,že si tam odpočine.Vypne všechny myšlenky a relaxuje.
Teď jsem tedy odběhla od tématu hudba,ale myslím, že si každý najde ten svůj relax a útěk od TS.
Čím víc koníčků člověk má, tím je ten život snažší.Takže najdětě klukům nějakou zábavu a uvidíte, jak najednou
se dokážou soustředit a chvíli nemyslet na tiky.Zdravím všechny. Irena

Lda
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Hudba a TS

Příspěvek od Lda » sob 13. lis 2010 21:33:44

To je pravda, ale ja tech konicku mam tolik, ze 24 hodinovy den je pro me fakt kratkej! :)
Ladislav Vydra - administrátor webu
www.ladislavvydra.com

Odpovědět