liečba TS

rady, tipy, zkušenosti
ivos

Re: liečba TS

Příspěvekod ivos » Stř 11. Pro 2013 22:39:47

Zdravim, neni to videt, a je to stale to mam pripojene na bateriu a tu mi budu menit cca 5rokov.všetko to plati poistovna, Soni kludne mi pošlite spravu ked chcete niečo viac.operacia probehla dobre bez problemov. budem ešte chodit na nastavenie tej baterie lebo to je komplikovane nastaveni ale už teraz je to poznat.fakt doporučujem každemu kto trpi TS

Soňa

Příspěvekod Soňa » Ne 15. Pro 2013 19:11:37

Díky Ivoši, napsala jsem SZ.

Romana

Příspěvekod Romana » Čt 28. Črc 2016 12:27:48

Dobrý den, ráda bych se zeptala paní Zdeňky, jak to vypadá s tiky u její dcery. Syn - 7 let má od ledna tohoto roku tikové projevy a zdá se mi, že by mohli mít také souvislost s HIT. Děkuji. Romana

Zdeňka

Příspěvekod Zdeňka » Čt 28. Črc 2016 15:48:16

Dobrý den Romano,
dcerce se daří dobře, výrazně se jí ulevilo. Z původních čtyř léků denně jsme na půlce jedné tabletky, nechávám stále Vít. C a hořčík. Zvukové tiky se od zahájení diety už neobjevily ( byly opravdu silné) a četnost motorických tiků se zmírnila asi o 80-90%. Pokud jí něco z jídelníčku nesedne, hned se to projeví, takže víme na co si dát pozor a malá už si to i hlídá sama..stravujeme se stejně a musím říct, že je nám bez té chemie v potravinách také lépe a těch pár omezení se dá bez problému zvládnout, jen to chce čas a trpělivost naučit se přemýšlet u vaření " jinak" :-) Dnes už se nám původní jídelníček výrazně rozrostl, malá toho dnes již toleruje mnohem mnohem víc než na začátku úpravy stravy..bez tikové reakce :-)
Nedávno jsem mluvila s maminkou malého chlapečka, která na tento způsob úpravy stravy také najela ( doručila jsem jí test na HIT a vyšel jim někde okolo nuly, tak jim HIT hned diagnostikovali) a chlapečkovi také zmizely zvukové tiky a ubylo motorických.
Držím palce i Vašemu chlapečkovi a přeji, ať je líp :-)

6858

Příspěvekod 6858 » So 31. Pro 2016 12:58:03

Ahoj Zdeňko a Romano, můžete prosím napsat, zda pokračujete stále v dietě HIT a zda se osvědčila i u Vás doma Romano? Víte prosím, kde se v Praze dá udělat test na HIT? Děkuji Jana

Vrátit se na “Jiné přístupy a alternativní medicína”